Kolory pustaków
Zdjęcia pustaków i ich kolory zostały wykonane w magazynie w świetle dziennym. Kolory mogę się jednak nieznacznie różnić gdyż uzależnione jest to od ustawień monitora na co nie mamy wpływu. Zapraszamy do obejrzenia pustaków osobiście w naszym punkcie w Warszawie.
Kontakt
kontakt
Transport

Realizujemy zamówienia w województwach: Dolnośląskie Kujawsko-pomorskie, Lubelskie Lubuskie Łódzkie Małopolskie Mazowieckie Opolskie Podkarpackie Podlaskie Pomorskie Śląskie Świętokrzyskie Warmińsko-mazurskie Wielkopolskie, Zachodniopomorskie.
Kalkulacje i wyceny
Prześlij do nas skan odręcznego rysunku/ szkic/ wstępny zarys jak ma wyglądać ogrodzenie- a my przygotujemy projekt wizualny, wyliczenia ilości i wycenę na wybrany kolor. Szczegóły...
Dzisiaj: 35 Wszystkich: 768497


film o pustakach
My na Facebook

Z czego zrobione są pustaki łupane?

Sprzedaż pustaków łupanych » Z czego zrobione są pustaki łupane?

Pustaki łupane to idealny materiał do budowania ogrodzeń, jak też innych elementów przydomowych, ale również pięknie wyglądają we wnętrzach domów. Jest to materiał bardzo odporny na uszkodzenia mechaniczne, ale również na ciężkie warunki atmosferyczne, jak mróz, deszcz, czy duże nasłonecznienie.

Pustaki łupane wykonane są z wysokiej jakości cementu w połączeniu ze szlachetnym kruszywem, co daje pewność maksymalnej trwałości i jakości na wiele lat. Połączenie tych dwóch materiałów daje też pewność, że pustaki nie popękają nawet przy dużych mrozach.

Pustaki łupane to bardzo wysoce jakościowy materiał, który cechuje się również bardzo mała nasiąkliwością i wysoką odpornością na uszkodzenia. Idealne wykończenie każdego pustaka daje pewność doskonałego wyglądu ogrodzenia, jak też pozwala na łatwe i szybkie murowanie przy użyciu np. zaprawy cienkowarstwowej.

Te wszystkie zalety jak też inne, o których można więcej poczytać na naszej stronie są efektem doskonałego dobrania składników, z których jest pustak łupany tworzony. Wysoce zaawansowana technologia jego wykonania również ma bardzo duży wpływ na wysoką jakość tego produktu.