Kolory pustaków
Zdjęcia pustaków i ich kolory zostały wykonane w magazynie w świetle dziennym. Kolory mogę się jednak nieznacznie różnić gdyż uzależnione jest to od ustawień monitora na co nie mamy wpływu. Zapraszamy do obejrzenia pustaków osobiście w naszym punkcie w Warszawie.
Kontakt
kontakt
Transport

Realizujemy zamówienia w województwach: Dolnośląskie Kujawsko-pomorskie, Lubelskie Lubuskie Łódzkie Małopolskie Mazowieckie Opolskie Podkarpackie Podlaskie Pomorskie Śląskie Świętokrzyskie Warmińsko-mazurskie Wielkopolskie, Zachodniopomorskie.
Kalkulacje i wyceny
Prześlij do nas skan odręcznego rysunku/ szkic/ wstępny zarys jak ma wyglądać ogrodzenie- a my przygotujemy projekt wizualny, wyliczenia ilości i wycenę na wybrany kolor. Szczegóły...
Dzisiaj: 44 Wszystkich: 768506


film o pustakach
My na Facebook

Wypełnienie pustaka łupanego. Czym wypełnić? Prawdy i mity.

Sprzedaż pustaków łupanych » Wypełnienie pustaka łupanego. Czym wypełnić? Prawdy i mity.

Wiele osób zadaje nam pytania, czy wypełaniać pustaki łupane przy murowaniu czy nie. Naszym zdaniem jest to konieczne, byśmy mogli mieć solidne i mocne ogrodzenie na długie lata. Pustaki powinny być zalane betonem i wzmocnione metalowymi prętami w kilku miejscach, w zależności od tego jak długie i wysokie jest ogrodzenie.