Kolory pustaków
Zdjęcia pustaków i ich kolory zostały wykonane w magazynie w świetle dziennym. Kolory mogę się jednak nieznacznie różnić gdyż uzależnione jest to od ustawień monitora na co nie mamy wpływu. Zapraszamy do obejrzenia pustaków osobiście w naszym punkcie w Warszawie.
Kontakt
kontakt
Transport

Realizujemy zamówienia w województwach: Dolnośląskie Kujawsko-pomorskie, Lubelskie Lubuskie Łódzkie Małopolskie Mazowieckie Opolskie Podkarpackie Podlaskie Pomorskie Śląskie Świętokrzyskie Warmińsko-mazurskie Wielkopolskie, Zachodniopomorskie.
Kalkulacje i wyceny
Prześlij do nas skan odręcznego rysunku/ szkic/ wstępny zarys jak ma wyglądać ogrodzenie- a my przygotujemy projekt wizualny, wyliczenia ilości i wycenę na wybrany kolor. Szczegóły...
Dzisiaj: 37 Wszystkich: 768499


film o pustakach
My na Facebook

Pustaki oporowe

  • Pustaki oporowe
    Pustaki oporowe

Pustaki oporowe CJ BLOK są doskonałym rozwiązaniem w budownictwie przemysłowym, drogowym jak też w architekturze ogrodowej. Jest to prosty i skuteczny sposób na zabezpieczenie nasypów i skarp, budowę kaskad oraz innych budowli małej architektury. Doskonale sprawdzają się również do wznoszenia ekranów dźwiękochłonnych przy budowie autostrad i wiaduktów.