Kolory pustaków
Zdjęcia pustaków i ich kolory zostały wykonane w magazynie w świetle dziennym. Kolory mogę się jednak nieznacznie różnić gdyż uzależnione jest to od ustawień monitora na co nie mamy wpływu. Zapraszamy do obejrzenia pustaków osobiście w naszym punkcie w Warszawie.
Kontakt
kontakt
Transport

Realizujemy zamówienia w województwach: Dolnośląskie Kujawsko-pomorskie, Lubelskie Lubuskie Łódzkie Małopolskie Mazowieckie Opolskie Podkarpackie Podlaskie Pomorskie Śląskie Świętokrzyskie Warmińsko-mazurskie Wielkopolskie, Zachodniopomorskie.
Kalkulacje i wyceny
Prześlij do nas skan odręcznego rysunku/ szkic/ wstępny zarys jak ma wyglądać ogrodzenie- a my przygotujemy projekt wizualny, wyliczenia ilości i wycenę na wybrany kolor. Szczegóły...
Dzisiaj: 36 Wszystkich: 768498


film o pustakach
My na Facebook

Pustaki łupane (390x190x190)

Pustaki łupane doskonale nadają się na ogrodzenia, jak też do wielu innych zastosowań zarówno w domu, jak i w ogrodzenie. Pustaki łupane występują w łupaniach jednostronnych, dwustronnych i czterostronnych. Pustaki łupane z jednej strony najczęściej stosuje się jako dekoracyjna strona ściany i wykonuje się ją od zewnątrz budynków. Duża różnorodność kolorów pozwala na dobór odpowiedniego koloru również na inne elementy wykończeniowe ogrodu.