Kolory pustaków
Zdjęcia pustaków i ich kolory zostały wykonane w magazynie w świetle dziennym. Kolory mogę się jednak nieznacznie różnić gdyż uzależnione jest to od ustawień monitora na co nie mamy wpływu. Zapraszamy do obejrzenia pustaków osobiście w naszym punkcie w Warszawie.
Kontakt
kontakt
Transport

Realizujemy zamówienia w województwach: Dolnośląskie Kujawsko-pomorskie, Lubelskie Lubuskie Łódzkie Małopolskie Mazowieckie Opolskie Podkarpackie Podlaskie Pomorskie Śląskie Świętokrzyskie Warmińsko-mazurskie Wielkopolskie, Zachodniopomorskie.
Kalkulacje i wyceny
Prześlij do nas skan odręcznego rysunku/ szkic/ wstępny zarys jak ma wyglądać ogrodzenie- a my przygotujemy projekt wizualny, wyliczenia ilości i wycenę na wybrany kolor. Szczegóły...
Dzisiaj: 32 Wszystkich: 768494


film o pustakach
My na Facebook

Pustaki keramzytowe

Lekkie pustaki keramzytowe wykonane są z lekkiego betonu kruszonego metodą wibroprasowaną. Są to materiały mające zastosowanie w budownictwie jako murowy dla ścian wielowarstwowych i jednowarstwowych. Produkty te przy gęstości 850kg/m3 i 1100kg/m3 osiągają idealne parametry termoizolacyjne jak i wytrzymałościowe 8MPa. Keramzyt bardzo dobrze tłumi hałas, płynnie reguluje temperaturę powierza oraz wilgotność. 

Zobacz wszystkie | Strony:
Zobacz wszystkie | Strony: