Kolory pustaków
Zdjęcia pustaków i ich kolory zostały wykonane w magazynie w świetle dziennym. Kolory mogę się jednak nieznacznie różnić gdyż uzależnione jest to od ustawień monitora na co nie mamy wpływu. Zapraszamy do obejrzenia pustaków osobiście w naszym punkcie w Warszawie.
Kontakt
kontakt
Transport

Realizujemy zamówienia w województwach: Dolnośląskie Kujawsko-pomorskie, Lubelskie Lubuskie Łódzkie Małopolskie Mazowieckie Opolskie Podkarpackie Podlaskie Pomorskie Śląskie Świętokrzyskie Warmińsko-mazurskie Wielkopolskie, Zachodniopomorskie.
Kalkulacje i wyceny
Prześlij do nas skan odręcznego rysunku/ szkic/ wstępny zarys jak ma wyglądać ogrodzenie- a my przygotujemy projekt wizualny, wyliczenia ilości i wycenę na wybrany kolor. Szczegóły...
Dzisiaj: 119 Wszystkich: 707111


film o pustakach
My na Facebook

Pustak betonowy konstrukcyjny PBK-29

Pustaki konstrukcyjne

Cena:6.59PLN
Netto:5.36PLN(Vat 23%)
Zawsze najlepsza cena
Ocena:3.30, Głosów:10

Pustak betonowy konstrukcyjny PBK-29 o wymiarach 390x290x190 przeznaczony do budowania ścian konstrukcyjnych, ścian śmietników i wszystkich innych elementów budowlanych. Jest to najczęściej używany materiał w budownictwie ogólnym, lądowym i wodnym w konstrukcjach murowych: tynkowanych lub nietynkowanych przenoszących obciążenia i nie przenoszących obciążeń.

Elementy te są idealnym materiałem do wznoszenia wszystkich rodzajów ścian w tym ścian: jednowarstwowych, oporowych, ścian piwnic. Mogą stanowić ochronę ogniową.

Jes to materiał najwyższej klasy i jakości.

 

Marka: CJ BLOK
Wymiar: 390x290x190

Symbol: PBK-29

Waga: 27 kg

Ilość na palecie: 48 szt