Kolory pustaków
Zdjęcia pustaków i ich kolory zostały wykonane w magazynie w świetle dziennym. Kolory mogę się jednak nieznacznie różnić gdyż uzależnione jest to od ustawień monitora na co nie mamy wpływu. Zapraszamy do obejrzenia pustaków osobiście w naszym punkcie w Warszawie.
Kontakt
kontakt
Transport

Realizujemy zamówienia w województwach: Dolnośląskie Kujawsko-pomorskie, Lubelskie Lubuskie Łódzkie Małopolskie Mazowieckie Opolskie Podkarpackie Podlaskie Pomorskie Śląskie Świętokrzyskie Warmińsko-mazurskie Wielkopolskie, Zachodniopomorskie.
Kalkulacje i wyceny
Prześlij do nas skan odręcznego rysunku/ szkic/ wstępny zarys jak ma wyglądać ogrodzenie- a my przygotujemy projekt wizualny, wyliczenia ilości i wycenę na wybrany kolor. Szczegóły...
Dzisiaj: 120 Wszystkich: 763130


film o pustakach
My na Facebook

Projekty

Ze względu na ogromną ilość zapytań i zamówień obecnie przygotowywanie darmowych projektów zostało wstrzymane do odwołania. Możemy przygotować projekt odpłatnie za 100zł/netto

 

 

Zachęcamy do przesyłania wymiarów do projektu!

ZAPRASZAMY!

 

 

 

Kliknij Lubie To na FB a wizualizację do 300szt. pustaków wykonamy dla Ciebie bezpłatnie.
Wizualizacje wykonujemy do 3dni roboczych.   

 
 

 

 

ZASADY PRZYGOTOWYWANIA WIZUALIZACJI I WYCENY

 

1. Abyśmy mogli wykonać dla Państwa wizualizację graficzną i wyliczyć ilości materiału potrzebne na ogrodzenie należy przesłać do nas wymiary ogrodzenia, odręczny rysunek (szkic, obrazek), rodzaj materiału z jakiego ma być wykonane ogrodzenie (pustak jednostronnie łupany, dwustronnie łupany, czy zakończenia gładkie czy łupane itd) oraz rodzaj przykrycia ogrodzenia od góry (daszek, płyta).

W przypadku nie podania powyższych informacji wizualizacja będzie wykonana wedle naszego pomysłu.

2. Wizualizacje przygotowywane przez naszą firmę są projektami poglądowymi na podstawie których przeliczamy potrzebne ilości materiału i przygotowywujemy wycenę. Klient powinien sprawdzić samodzielnie ilości towaru jakie chce zamówić. Bardzo często bywa tak, że klienci podają złe wymiary nie ponosimy odpowiedzialności za wyliczoną złą ilość towaru. Projekty mają  charakter pomocniczy dla Klienta i wykonawcy.

3. Wykonywane wizualizacje są własnością firmy SABKO Piotr Sabak i przechodzą na własność klienta po zakupie towaru.

4. Abyśmy mogli przygotować wizualizację i wycenę należy podać swoje dane osobowe imie i nazwisko oraz numer telefonu i ewentualny adres dostawy.

 

Prosimy zapoznać się z regulaminem.