Kolory pustaków
Zdjęcia pustaków i ich kolory zostały wykonane w magazynie w świetle dziennym. Kolory mogę się jednak nieznacznie różnić gdyż uzależnione jest to od ustawień monitora na co nie mamy wpływu. Zapraszamy do obejrzenia pustaków osobiście w naszym punkcie w Warszawie.
Kontakt
kontakt
Transport

Realizujemy zamówienia w województwach: Dolnośląskie Kujawsko-pomorskie, Lubelskie Lubuskie Łódzkie Małopolskie Mazowieckie Opolskie Podkarpackie Podlaskie Pomorskie Śląskie Świętokrzyskie Warmińsko-mazurskie Wielkopolskie, Zachodniopomorskie.
Kalkulacje i wyceny
Prześlij do nas skan odręcznego rysunku/ szkic/ wstępny zarys jak ma wyglądać ogrodzenie- a my przygotujemy projekt wizualny, wyliczenia ilości i wycenę na wybrany kolor. Szczegóły...
Dzisiaj: 86 Wszystkich: 768548


film o pustakach
My na Facebook

Połówka trzystronna PBE-19-2 N1/2

Pustaki łupane (195x190x190) » Połówka trzystronna PBE-19-2 N1/2

  • Połówka trzystronna PBE-19-2 N1/2
    Połówka trzystronna PBE-19-2 N1/2

Połówka pustaka trzystronnie łupana PBE-19-2 N1/2 przeznaczona jest głównie do zakończeń ogrodzenia lub murków ogrodzeniowych. Materiał ten jest zawsze modny i nowoczesny. Kruszywo z jakiego jest wykonany jest materiałem doskonale pasującym do wielu innych materiałów jak np drewno. Pustaki doskonale wyglądają również w pomieszczeniach, gdzie mogą spełniać zadanie murków, ścianek działowych czy innych elementów.