Kolory pustaków
Zdjęcia pustaków i ich kolory zostały wykonane w magazynie w świetle dziennym. Kolory mogę się jednak nieznacznie różnić gdyż uzależnione jest to od ustawień monitora na co nie mamy wpływu. Zapraszamy do obejrzenia pustaków osobiście w naszym punkcie w Warszawie.
Kontakt
kontakt
Transport

Realizujemy zamówienia w województwach: Dolnośląskie Kujawsko-pomorskie, Lubelskie Lubuskie Łódzkie Małopolskie Mazowieckie Opolskie Podkarpackie Podlaskie Pomorskie Śląskie Świętokrzyskie Warmińsko-mazurskie Wielkopolskie, Zachodniopomorskie.
Kalkulacje i wyceny
Prześlij do nas skan odręcznego rysunku/ szkic/ wstępny zarys jak ma wyglądać ogrodzenie- a my przygotujemy projekt wizualny, wyliczenia ilości i wycenę na wybrany kolor. Szczegóły...
Dzisiaj: 120 Wszystkich: 763130


film o pustakach
My na Facebook

Połówka narożna PBE-19-1 N1/2

Pustaki łupane (195x190x190) » Połówka narożna PBE-19-1 N1/2

  • Połówka narożnie łupana
    Połówka narożnie łupana

Połówka narożna pustaka łupana to jeden z elementów, którymi możemy wykończyć zakończenie ogrodzenia jednostronnie łupanego lub śmietnika gdzie jego wnętrze jest gładkie a wszystkie pozostałe boki łupane.. Dzięki wysokiej mrozoodporności i niskiej nasiąkliwości pustaki łupane są zawsze piękne i estetyczne. Są bardzo odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne panujące głównie jesienią i zimą. Materiał ten doskonale nadaje się na ogrodzenia, murki oporowe, czy inne elementy małej architektury ogrodowej.

 

Producent: CJBLOK | Wymiary: 195x190x190 | Symbol katalogowy: PBE-19-1 N1/2