Kolory pustaków
Zdjęcia pustaków i ich kolory zostały wykonane w magazynie w świetle dziennym. Kolory mogę się jednak nieznacznie różnić gdyż uzależnione jest to od ustawień monitora na co nie mamy wpływu. Zapraszamy do obejrzenia pustaków osobiście w naszym punkcie w Warszawie.
Kontakt
kontakt
Transport

Realizujemy zamówienia w województwach: Dolnośląskie Kujawsko-pomorskie, Lubelskie Lubuskie Łódzkie Małopolskie Mazowieckie Opolskie Podkarpackie Podlaskie Pomorskie Śląskie Świętokrzyskie Warmińsko-mazurskie Wielkopolskie, Zachodniopomorskie.
Kalkulacje i wyceny
Prześlij do nas skan odręcznego rysunku/ szkic/ wstępny zarys jak ma wyglądać ogrodzenie- a my przygotujemy projekt wizualny, wyliczenia ilości i wycenę na wybrany kolor. Szczegóły...
Dzisiaj: 37 Wszystkich: 768499


film o pustakach
My na Facebook

Połówka czterostronna PBE-19-4 N1/2

Pustaki łupane (195x190x190) » Połówka czterostronna PBE-19-4 N1/2

Pustaki łupane czterostronnie małe o symbolu katalogowym PBE-19-4 N1/2 stosuje się dość żadko. Wykożystywane są one w miejscach gdzie chcemy wykonać wąski słupek. Ogrodzenie wykonane z pustaków łupanych jest bardzo trwałe, estetyczne i zawsze nowoczesne. Kruszywo, z którego powstają pustaki łupane jest materiałem o wielu właściwościach korzystnie wpływających na wygląd ogrodzenia. Dzięki niskiej nasiąkliwości i wysokiej mrozoodporności pustaki nie tracą swojego pięknego wyglądu po ziemie.