Kolory pustaków
Zdjęcia pustaków i ich kolory zostały wykonane w magazynie w świetle dziennym. Kolory mogę się jednak nieznacznie różnić gdyż uzależnione jest to od ustawień monitora na co nie mamy wpływu. Zapraszamy do obejrzenia pustaków osobiście w naszym punkcie w Warszawie.
Kontakt
kontakt
Transport

Realizujemy zamówienia w województwach: Dolnośląskie Kujawsko-pomorskie, Lubelskie Lubuskie Łódzkie Małopolskie Mazowieckie Opolskie Podkarpackie Podlaskie Pomorskie Śląskie Świętokrzyskie Warmińsko-mazurskie Wielkopolskie, Zachodniopomorskie.
Kalkulacje i wyceny
Prześlij do nas skan odręcznego rysunku/ szkic/ wstępny zarys jak ma wyglądać ogrodzenie- a my przygotujemy projekt wizualny, wyliczenia ilości i wycenę na wybrany kolor. Szczegóły...
Dzisiaj: 37 Wszystkich: 768499


film o pustakach
My na Facebook

Płyty jednostronnie łupane

Daszki ogrodzeniowe » Płyty jednostronnie łupane

Płyty jednostronnie łupane to materiał doskonały do wykończenia elewacji. Materiał ten jest bardzo odporny na niekorzystne warunki atmosferyczne. Wysoka mrozoodporność gwarantuję nie pękanie płyt nawet po bardzo mroźnej ziemie. Materiał ten jest dostępny w wielu wariantach kolorystycznych.

Rodzaj produktu: Element murowy kategorii I, płyta elewacyjna
Nazwa handlowa: Płyta betonowa elewacyjna CJ Blok® jednostronnie łupana
Symbol katalogowy produktu: PBE-25
Opis produktu: Wibroprasowana płyta betonowa elewacyjna z fakturą łupaną jednostronnie
Zastosowanie: W budownictwie ogólnym, lądowym i wodnym w konstrukcjach murowych: tynkowanych lub nietynkowanych przenoszących obciążenia i nie przenoszących obciążeń.
Elementy te przystosowane są do wszystkich rodzajów ścian w tym ścian: jednowarstwowych, oporowych, ścian piwnic. Mogą stanowić ochronę ogniową.
Normy: PN-EN 771-3:2011
Inne dane: Certyfikat - WE ZKP nr 1020-CPD-030037272
Certyfikat - EN ISO 9001: 2008 nr CQS 2217/2013
Certyfikat - IQNet ISO 9001: 2008 nr CZ-2217/2013