Kolory pustaków
Zdjęcia pustaków i ich kolory zostały wykonane w magazynie w świetle dziennym. Kolory mogę się jednak nieznacznie różnić gdyż uzależnione jest to od ustawień monitora na co nie mamy wpływu. Zapraszamy do obejrzenia pustaków osobiście w naszym punkcie w Warszawie.
Kontakt
kontakt
Transport

Realizujemy zamówienia w województwach: Dolnośląskie Kujawsko-pomorskie, Lubelskie Lubuskie Łódzkie Małopolskie Mazowieckie Opolskie Podkarpackie Podlaskie Pomorskie Śląskie Świętokrzyskie Warmińsko-mazurskie Wielkopolskie, Zachodniopomorskie.
Kalkulacje i wyceny
Prześlij do nas skan odręcznego rysunku/ szkic/ wstępny zarys jak ma wyglądać ogrodzenie- a my przygotujemy projekt wizualny, wyliczenia ilości i wycenę na wybrany kolor. Szczegóły...
Dzisiaj: 86 Wszystkich: 768548


film o pustakach
My na Facebook

Piękne i nowoczesne

Sprzedaż pustaków łupanych » Piękne i nowoczesne

Pustaki łupane, dzięki swoim naturalnym składnikom, z jakich są produkowane, są elementem budowalnym, który będzie zawsze modny i zawsze idealnie pasujący do każdego otoczenia.

Mimo swojej naturalności i klasyki wyglądu jest to produkt nowoczesny i doskonale wpisujący się w tworzone teraz nowoczesne aranżacji przydomowe, jak i wnętrz domów. Spełnia on wszelkie wymagania jakie stawiają mu Klienci, chcący mieć najlepszy produkt, a takim właśnie jest pustak łupany CJ BLOK.

Każdy element wychodzący z produkcji jest doskonale pasujący do następnego, posiada idealne krawędzie i szlify. Jakość i trwałość tego materiału pozwala na jego estetyczny wygląd bez większego wkładu pracy i zaangażowania w jego pielęgnację.

Jest to idealny wybór dla osób ceniących estetykę, wysoką jakość i perfekcję wykonania, przy jednoczesnej możliwości wybór kolorostyki i wszechstronności zastosowania.