Kolory pustaków
Zdjęcia pustaków i ich kolory zostały wykonane w magazynie w świetle dziennym. Kolory mogę się jednak nieznacznie różnić gdyż uzależnione jest to od ustawień monitora na co nie mamy wpływu. Zapraszamy do obejrzenia pustaków osobiście w naszym punkcie w Warszawie.
Kontakt
kontakt
Transport

Realizujemy zamówienia w województwach: Dolnośląskie Kujawsko-pomorskie, Lubelskie Lubuskie Łódzkie Małopolskie Mazowieckie Opolskie Podkarpackie Podlaskie Pomorskie Śląskie Świętokrzyskie Warmińsko-mazurskie Wielkopolskie, Zachodniopomorskie.
Kalkulacje i wyceny
Prześlij do nas skan odręcznego rysunku/ szkic/ wstępny zarys jak ma wyglądać ogrodzenie- a my przygotujemy projekt wizualny, wyliczenia ilości i wycenę na wybrany kolor. Szczegóły...
Dzisiaj: 35 Wszystkich: 768497


film o pustakach
My na Facebook

Impregnaty

IMPREGNATY DO PUSTAKÓW ŁUPANYCH- zabezpieczające przed zabrudzeniami, ożywiające kolor i efekt mokrego betonu. Doskonale nadające się do elementów betonowych i łupanych. Zabezpieczają powierzchnie przed zaplamieniem i zabrudzeniem. Zwiększają odporność na wykwity, utrudniają powstawanie porostów i glonów, obniżają nasiąkliwość.

Łatwo się nanoszą i są bardzo wydajne.

Zobacz wszystkie | Strony:
Zobacz wszystkie | Strony: