Kolory pustaków
Zdjęcia pustaków i ich kolory zostały wykonane w magazynie w świetle dziennym. Kolory mogę się jednak nieznacznie różnić gdyż uzależnione jest to od ustawień monitora na co nie mamy wpływu. Zapraszamy do obejrzenia pustaków osobiście w naszym punkcie w Warszawie.
Kontakt
kontakt
Transport

Realizujemy zamówienia w województwach: Dolnośląskie Kujawsko-pomorskie, Lubelskie Lubuskie Łódzkie Małopolskie Mazowieckie Opolskie Podkarpackie Podlaskie Pomorskie Śląskie Świętokrzyskie Warmińsko-mazurskie Wielkopolskie, Zachodniopomorskie.
Kalkulacje i wyceny
Prześlij do nas skan odręcznego rysunku/ szkic/ wstępny zarys jak ma wyglądać ogrodzenie- a my przygotujemy projekt wizualny, wyliczenia ilości i wycenę na wybrany kolor. Szczegóły...
Dzisiaj: 39 Wszystkich: 768501


film o pustakach
My na Facebook

Grill z pustaka łupanego. Czy to możliwe?

Sprzedaż pustaków łupanych » Grill z pustaka łupanego. Czy to możliwe?

Pustaki łupane to doskonały materiał do wykonywania ogrodzeń, ale równieź do robienia elementów małej architektury przydomowej, murków w ogrodzie itd. Jest to materiał estetyczny, wytrzymały i gwarantujący jakość przez wiele lat. 

Jeden z naszych Klientów z zakupionych pustaków łupanych, które używał do wykonania ogrodzenia postanowił wybudować grill, który w przeciwieństwie do grilli metalowych nie boi się deszczu, wiatru czy słońca. Do wybudowanego grilla wystarczyło kupić i włożyć kratkę do smażenia i można zacząć grillowanie.

Jesteśmy bardzo ciekawi jak grill będzie się sprawdzał po całym sezonie grillowym i w kolejnym sezonie. Napewno damy Państwu znać na ten temat.

 

Warto spróbować wykonać taki grill.