Kolory pustaków
Zdjęcia pustaków i ich kolory zostały wykonane w magazynie w świetle dziennym. Kolory mogę się jednak nieznacznie różnić gdyż uzależnione jest to od ustawień monitora na co nie mamy wpływu. Zapraszamy do obejrzenia pustaków osobiście w naszym punkcie w Warszawie.
Kontakt
kontakt
Transport

Realizujemy zamówienia w województwach: Dolnośląskie Kujawsko-pomorskie, Lubelskie Lubuskie Łódzkie Małopolskie Mazowieckie Opolskie Podkarpackie Podlaskie Pomorskie Śląskie Świętokrzyskie Warmińsko-mazurskie Wielkopolskie, Zachodniopomorskie.
Kalkulacje i wyceny
Prześlij do nas skan odręcznego rysunku/ szkic/ wstępny zarys jak ma wyglądać ogrodzenie- a my przygotujemy projekt wizualny, wyliczenia ilości i wycenę na wybrany kolor. Szczegóły...
Dzisiaj: 30 Wszystkich: 541927


film o pustakach
My na Facebook

Feda czyścik do kostki 5L

Impregnaty

preparat na wykwity
preparat na wykwity
Cena:58.00PLN
Netto:47.15PLN(Vat 23%)
Dostępny od ręki (wysyłka 24h)
ul. Trakt Brzeski 78 Warszawa

Opakowanie 5L
Ocena:4.25, Głosów:4

Profesjonalny preparat do czyszczenia kostki brukowej, ogrodzeń łupanych i innych elementów betonowych barwionych.Do usuwania wykwitów węglanowych z kostki brukowej, ogrodzeń łupanych elementów betonowych i fug cementowych oraz innych naturalnych i barwionych elementów betonowych. Usuwa naloty wapienne, osady kamienia i rdzy, plamy wynikające z twardej wody oraz inne zabrudzenia. Usuwa również zabrudzenia z zapraw murarskich i betonu.

Sposób użycia: Czyścik jest gotowym do użycia preparatem, który nanosimy na czyszczone powierzchnie za pomocą pędzla, wałka lub natrysku. Narzędzia używane podczas prac muszą być wykonane z tworzyw sztucznych (np. włosie pędzla). Natrysk wykonywać opryskiwaczami zbudowanymi tylko z elementów plas tikowych. Widoczną oznaką działania preparatu jest pienienie się. Po krótkim czasie (ok.1min) czyszczoną powierzchnię należy spłukać wodą. Jeśli jednokrotna aplikacja nie wystarczy czynność należy powtórzyć. Po wyschnięciu zaleca się zabezpieczyć impregnatem do kostki brukowej. Przed przystąpieniem do prac należy przeprowadzić testy sprawdzające działanie preparatu na podłoże.

Przechowywać oraz używać w temp. od +5 do +30 °C

Dostępne opakowania: atomizer 0,5 l, 1 l, 5 l.

Bezpieczeństwo: Należy stosować ogólne zasady bezpieczeństwa zgodnie z kartą charakterystyki. Używać odzieży ochronnej. Chronić przed dziećmi. Pomieszczenia zamknięte dobrze wentylować. Używać rękawic ochronnych odpornych na działanie chemikaliów. Unikać kontaktu ze skorą i oczami. Unikać wdychania oparów produktu.