Kolory pustaków
Zdjęcia pustaków i ich kolory zostały wykonane w magazynie w świetle dziennym. Kolory mogę się jednak nieznacznie różnić gdyż uzależnione jest to od ustawień monitora na co nie mamy wpływu. Zapraszamy do obejrzenia pustaków osobiście w naszym punkcie w Warszawie.
Kontakt
kontakt
Transport

Realizujemy zamówienia w województwach: Dolnośląskie Kujawsko-pomorskie, Lubelskie Lubuskie Łódzkie Małopolskie Mazowieckie Opolskie Podkarpackie Podlaskie Pomorskie Śląskie Świętokrzyskie Warmińsko-mazurskie Wielkopolskie, Zachodniopomorskie.
Kalkulacje i wyceny
Prześlij do nas skan odręcznego rysunku/ szkic/ wstępny zarys jak ma wyglądać ogrodzenie- a my przygotujemy projekt wizualny, wyliczenia ilości i wycenę na wybrany kolor. Szczegóły...
Dzisiaj: 122 Wszystkich: 763132


film o pustakach
My na Facebook

Ekonomiczne i ekologiczne

Sprzedaż pustaków łupanych » Ekonomiczne i ekologiczne

  • ekologiczne i ekonomiczne pustaki
    ekologiczne i ekonomiczne pustaki

Pustaki łupane CJ BLOK są bardzo zaawansowanym materiałem budowlanym. Bardzo wielu architektów domów, czy ogrodów wykorzystuje ten właśnie materiał w swoich inwestycjach budowlanych bardzo różnego rodzaju. Jest to zawsze modny i jakościowy wybór. Coraz więcej również można odnaleźć pustaków łupanych we wnęrzach budynków. Jako ścianki działowe, czy inne ciekawe elementy łazienek czy pomieszczeń dziennych.

Pustaki elewacyjne łupane CJ BLOK stosowane są również do wznoszenia ścian w budownictwie jedno i wielorodzinnym, w obiektach przemysłowych, użyteczności publicznej oraz wewnętrznych ścian. Powtarzalność elementów oraz równe krawędzie każdego pustaka pozwalają na wznoszenie ścian o estetycznym wyglądzie. Pozwala to również na zmniejszenie ilości zaprawy używanej do murowania, co za tym idzie i szybko pracy jest większa. Bardzo szeroki wybór kolorystyczny pustaków łupanych również zachęca do ich wyboru i daje nieograniczone możliwości kreowania przestrzeni.

Podsumowując, czy wybierzesz pustaki łupane na ogrodzenie, czy na elementy przydomowe, czy też na wykończenie wnętrza budynku zawsze masz pewność jakościowego, naturalnego, a co za tym idzie ekologicznego produktu, który nie szkodzi, ani Tobie, ani Twojemu otoczeniu.