Kolory pustaków
Zdjęcia pustaków i ich kolory zostały wykonane w magazynie w świetle dziennym. Kolory mogę się jednak nieznacznie różnić gdyż uzależnione jest to od ustawień monitora na co nie mamy wpływu. Zapraszamy do obejrzenia pustaków osobiście w naszym punkcie w Warszawie.
Kontakt
kontakt
Transport

Realizujemy zamówienia w województwach: Dolnośląskie Kujawsko-pomorskie, Lubelskie Lubuskie Łódzkie Małopolskie Mazowieckie Opolskie Podkarpackie Podlaskie Pomorskie Śląskie Świętokrzyskie Warmińsko-mazurskie Wielkopolskie, Zachodniopomorskie.
Kalkulacje i wyceny
Prześlij do nas skan odręcznego rysunku/ szkic/ wstępny zarys jak ma wyglądać ogrodzenie- a my przygotujemy projekt wizualny, wyliczenia ilości i wycenę na wybrany kolor. Szczegóły...
Dzisiaj: 122 Wszystkich: 763132


film o pustakach
My na Facebook

Dwa rodzaje środków pustaka łupanego

Sprzedaż pustaków łupanych » Dwa rodzaje środków pustaka łupanego

  • strefa łupania
    strefa łupania
Ze względu na dużą liczbę zapytań dlaczego pustaki które przychodzą do klienta mają dwa rodzaje środków pragniemy wyjaśnić:

Pustaki łupane oferowane przez naszą firmę sprzedawane są częściowo ze ściankami szerszymi i węższymi. Jest to ten sam pustak i stosowania go na przemiennie nie zmienia parametrów wytrzymałościowych konstrukcji. Mieszanie jest celowe. Pustak z grubszą ścianką służy do tego aby dzielić go w razie potrzeby na połowę. W przypadku ogrodzeń czterostronnie łupanych wykorzystywany jest on jako połówka zakańczające. W przypadku ogrodzeń dwustronnie łupanych można przeciąć go na połowę. W przypadku pustaków z wąską ścianą jest to dość ryzykowne gdyż ścianka po przecięci jest na tyle cienka że może pęknąć lub być niestabilna w konstrukcji.