Kolory pustaków
Zdjęcia pustaków i ich kolory zostały wykonane w magazynie w świetle dziennym. Kolory mogę się jednak nieznacznie różnić gdyż uzależnione jest to od ustawień monitora na co nie mamy wpływu. Zapraszamy do obejrzenia pustaków osobiście w naszym punkcie w Warszawie.
Kontakt
kontakt
Transport

Realizujemy zamówienia w województwach: Dolnośląskie Kujawsko-pomorskie, Lubelskie Lubuskie Łódzkie Małopolskie Mazowieckie Opolskie Podkarpackie Podlaskie Pomorskie Śląskie Świętokrzyskie Warmińsko-mazurskie Wielkopolskie, Zachodniopomorskie.
Kalkulacje i wyceny
Prześlij do nas skan odręcznego rysunku/ szkic/ wstępny zarys jak ma wyglądać ogrodzenie- a my przygotujemy projekt wizualny, wyliczenia ilości i wycenę na wybrany kolor. Szczegóły...
Dzisiaj: 42 Wszystkich: 768504


film o pustakach
My na Facebook

Dostawa

  • Dostawa pustaków
    Dostawa pustaków

Wszystkie dostawy pustaków łupanych przebiegają zawsze terminowo, rzetelnie i sprawnie. Bardzo dbamy, by przy dostanie nie został uszkodzony żaden pustak.

Czas realizacji ustalany jest indywidualnie w zależności od ilości oraz rodzaju zamówionego towaru.Rodzaj transportu Cena
  Odbiór osobisty Rudna Mała 42A k/Rzeszów 0zł
  Transport HDS Koszt transportu ustalany indywidualnie w zależności od miejsca.
  Transport łączony z innymi. (rozładunek we własnym zakresie) min. 6-7 palet 90-150zł/netto/paleta np. do Warszawy
  Transport TIR 24 tony bez wyładunku - wyładunek we własnym zakresie  w zależności od miejsca ustalamy go indywidualnie na podstawie kodu pocztowego i ilości materiału
  Kurier z wyładunkiem na twarde podłoże zależnie od miejsca w kraju 220- 288.00zł/netto/paleta
  Organizacja włansnego transportu z odbiorem w Rudna Mała 42A k/Rzeszów 0zł
  Transport łączony z innymi zamówieniami (min. 5 palet) ustalane indywidualnie w przypadku, gdy lokalizacja i czas pozwala na taką opcję.

 

+ koszt palet jednorazowych 23 zl/brutto - przy każdej opcji dostawy lub odpowiednia paleta na wymiane przy odbiorze osobistym


Proces realizacji zamówienia odbywa się zaraz po otrzymaniu wpłaty, którą dokonują Państwo na podstawie faktury ProForma.
 

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego + 48 507 231 365 w celu ustalenia najlepszej formy transportu. Staramy się ustalić najbardziej korzystny finansowo rodzaj dostawy.