Kolory pustaków
Zdjęcia pustaków i ich kolory zostały wykonane w magazynie w świetle dziennym. Kolory mogę się jednak nieznacznie różnić gdyż uzależnione jest to od ustawień monitora na co nie mamy wpływu. Zapraszamy do obejrzenia pustaków osobiście w naszym punkcie w Warszawie.
Kontakt
kontakt
Transport

Realizujemy zamówienia w województwach: Dolnośląskie Kujawsko-pomorskie, Lubelskie Lubuskie Łódzkie Małopolskie Mazowieckie Opolskie Podkarpackie Podlaskie Pomorskie Śląskie Świętokrzyskie Warmińsko-mazurskie Wielkopolskie, Zachodniopomorskie.
Kalkulacje i wyceny
Prześlij do nas skan odręcznego rysunku/ szkic/ wstępny zarys jak ma wyglądać ogrodzenie- a my przygotujemy projekt wizualny, wyliczenia ilości i wycenę na wybrany kolor. Szczegóły...
Dzisiaj: 33 Wszystkich: 768495


film o pustakach
My na Facebook

Daszki dwuspadowe DB-42

Daszki ogrodzeniowe » Daszki dwuspadowe DB-42

Daszki dwuspadowe to doskonałe wykończenie ogrodzenia. Pustaki łupane to bardzo estetyczny materiał, który wymaga idealnego wykończenia. Daszki wykonane z najlepszej jakości materiałów dają gwarancję jakości i estetycznego wyglądu niezależnie od pogody.Rodzaj produktu: Element murowy kategorii I, daszek ogrodzeniowy
Nazwa handlowa: Daszek betonowy CJ Blok®
Symbol katalogowy produktu: DB - 42

Opis produktu: Wibroprasowany daszek betonowy dwuspadowy z fakturą gładką lub łupaną Zastosowanie: W budownictwie ogólnym, lądowym i wodnym w konstrukcjach murowych: tynkowanych lub nietynkowanych przenoszących obciążenia i nie przenoszących obciążeń. Elementy te przystosowane są do wszystkich rodzajów murów: oporowych, elewacyjnych.
Normy: PN-EN 771-3:2011
Inne dane: Certyfikat - WE ZKP nr 1020-CPD-030037272
Certyfikat - EN ISO 9001: 2008 nr CQS 2217/2013

Certyfikat - IQNet ISO 9001: 2008 nr CZ-2217/2013