Kolory pustaków
Zdjęcia pustaków i ich kolory zostały wykonane w magazynie w świetle dziennym. Kolory mogę się jednak nieznacznie różnić gdyż uzależnione jest to od ustawień monitora na co nie mamy wpływu. Zapraszamy do obejrzenia pustaków osobiście w naszym punkcie w Warszawie.
Kontakt
kontakt
Transport

Realizujemy zamówienia w województwach: Dolnośląskie Kujawsko-pomorskie, Lubelskie Lubuskie Łódzkie Małopolskie Mazowieckie Opolskie Podkarpackie Podlaskie Pomorskie Śląskie Świętokrzyskie Warmińsko-mazurskie Wielkopolskie, Zachodniopomorskie.
Kalkulacje i wyceny
Prześlij do nas skan odręcznego rysunku/ szkic/ wstępny zarys jak ma wyglądać ogrodzenie- a my przygotujemy projekt wizualny, wyliczenia ilości i wycenę na wybrany kolor. Szczegóły...
Dzisiaj: 122 Wszystkich: 763132


film o pustakach
My na Facebook

Czym murować pustaki?

Sprzedaż pustaków łupanych » Czym murować pustaki?

Pustaki łupane są bardzo łatwym materiałem do pracy.

Ich murowanie wymaga łatwych z stosowaniu materiałów takich jak np. zaprawa cienkowarstwowa. Zaprawy te są to nowoczesne i gotowa do użycia produkty, które stosuje się do murowania ścian zewnętrznych i  ścian działowych domków jednorodzinnych i budownictwa wielorodzinnego, jak też do ogrodzeń, czy innych elementów architektury przydomowej. Jej zaletą jest łatwość i szybkość nakładania. Umożliwia również prowadzenie prac murarskich wielosezonowo nawet w niskich temperaturach do -5°C (przed zakupem warto sprawdź specyfikację konkretnej zaprawy danego producenta).

Innym materiałem do murowania pustaków łupanych może być zaprawa murarska lub zaprawa do klinkieru.

Niektórzy do murowania pustaków wykorzystują również silikon. Jest to materiał elastyczny, łatwy w użyciu o kwaśnym systemie utwardzania. Doskonale nadaje się do zastosowania wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Odporny na promieniowanie UV i zmienne warunki atmosferyczne. Tworzy trwałą i wodoszczelną spoinę, zabezpieczającą szczeliny przed wnikaniem wilgoci i powietrza.