Kolory pustaków
Zdjęcia pustaków i ich kolory zostały wykonane w magazynie w świetle dziennym. Kolory mogę się jednak nieznacznie różnić gdyż uzależnione jest to od ustawień monitora na co nie mamy wpływu. Zapraszamy do obejrzenia pustaków osobiście w naszym punkcie w Warszawie.
Kontakt
kontakt
Transport

Realizujemy zamówienia w województwach: Dolnośląskie Kujawsko-pomorskie, Lubelskie Lubuskie Łódzkie Małopolskie Mazowieckie Opolskie Podkarpackie Podlaskie Pomorskie Śląskie Świętokrzyskie Warmińsko-mazurskie Wielkopolskie, Zachodniopomorskie.
Kalkulacje i wyceny
Prześlij do nas skan odręcznego rysunku/ szkic/ wstępny zarys jak ma wyglądać ogrodzenie- a my przygotujemy projekt wizualny, wyliczenia ilości i wycenę na wybrany kolor. Szczegóły...
Dzisiaj: 41 Wszystkich: 768503


film o pustakach
My na Facebook

Cegły perlitowe

Cegły wykonane są na bazie perlitu tzw. szkła wulkanicznego. Ze względu na zawartość perlitu, cegły mają unikalne właściwości. Charakteryzują się bardzo małą masą własną i maksymalną izolacyjności termiczną. Jest to produkt ekologiczny, wykonany na bazie naturalnych surowców. Jest to zdrowy i chemicznie obojętny materiał do budowy domów lub wykończeń ścian zewnętrznych i wewnętrzych budynków.