Kolory pustaków
Zdjęcia pustaków i ich kolory zostały wykonane w magazynie w świetle dziennym. Kolory mogę się jednak nieznacznie różnić gdyż uzależnione jest to od ustawień monitora na co nie mamy wpływu. Zapraszamy do obejrzenia pustaków osobiście w naszym punkcie w Warszawie.
Kontakt
kontakt
Transport

Realizujemy zamówienia w województwach: Dolnośląskie Kujawsko-pomorskie, Lubelskie Lubuskie Łódzkie Małopolskie Mazowieckie Opolskie Podkarpackie Podlaskie Pomorskie Śląskie Świętokrzyskie Warmińsko-mazurskie Wielkopolskie, Zachodniopomorskie.
Kalkulacje i wyceny
Prześlij do nas skan odręcznego rysunku/ szkic/ wstępny zarys jak ma wyglądać ogrodzenie- a my przygotujemy projekt wizualny, wyliczenia ilości i wycenę na wybrany kolor. Szczegóły...
Dzisiaj: 44 Wszystkich: 768506


film o pustakach
My na Facebook

Cegły łupane

Cegły łupane są idealnym materiałem do budowy ogrodzeń, murków i elewacji, jak i innych elementów dekoracyjnych w domu i ogrodzie. Specjalna metoda wykonywania i idealnie dopasowane kruszywa sprawiają ze cegła wraz z dużymi walorami estetycznymi nie traci nic na swojej wytrzymałości. Bardzo szeroka gama dostępnych kolorów daje nieograniczone możliwości ich zastosowania, zarówno w aranżacjach nowoczesnych, jak i klasycznych. W zależności od stylu otoczenia oraz klimatu przestrzeni, w której osadzony jest nasz budynek elementy łupane doskonale podkreślą walory estetyczne.