Kolory pustaków
Zdjęcia pustaków i ich kolory zostały wykonane w magazynie w świetle dziennym. Kolory mogę się jednak nieznacznie różnić gdyż uzależnione jest to od ustawień monitora na co nie mamy wpływu. Zapraszamy do obejrzenia pustaków osobiście w naszym punkcie w Warszawie.
Kontakt
kontakt
Transport

Realizujemy zamówienia w województwach: Dolnośląskie Kujawsko-pomorskie, Lubelskie Lubuskie Łódzkie Małopolskie Mazowieckie Opolskie Podkarpackie Podlaskie Pomorskie Śląskie Świętokrzyskie Warmińsko-mazurskie Wielkopolskie, Zachodniopomorskie.
Kalkulacje i wyceny
Prześlij do nas skan odręcznego rysunku/ szkic/ wstępny zarys jak ma wyglądać ogrodzenie- a my przygotujemy projekt wizualny, wyliczenia ilości i wycenę na wybrany kolor. Szczegóły...
Dzisiaj: 37 Wszystkich: 768499


film o pustakach
My na Facebook

Cegła łupana CBE-8

Cegły łupane » Cegła łupana CBE-8

cegły łupne

Ze względu na swoje bardzo dobre właściwości wytrzymałościowe i niskiej nasiąkliwości cegły łupane idealnie znadają się do stosowania wszędzie tam gdzie stosuje się klinkier. Dzięki temu że nie są one puste w środku nie dostanie się do nich woda i w sezonie zimowym nie będą pękac podczas przemarzania.

 

 

Cegły dostępne są we wszystkich kolorach i dwuch zestawach łupania łupania. Pierwszy zestaw to zestaw na słupek natomiast drugi na podmurówkę. Zachęcamy do murowania ogrodzeń z cegieł tego typu.  

Zobacz wszystkie | Strony:
Zobacz wszystkie | Strony: