Kolory pustaków
Zdjęcia pustaków i ich kolory zostały wykonane w magazynie w świetle dziennym. Kolory mogę się jednak nieznacznie różnić gdyż uzależnione jest to od ustawień monitora na co nie mamy wpływu. Zapraszamy do obejrzenia pustaków osobiście w naszym punkcie w Warszawie.
Kontakt
kontakt
Transport

Realizujemy zamówienia w województwach: Dolnośląskie Kujawsko-pomorskie, Lubelskie Lubuskie Łódzkie Małopolskie Mazowieckie Opolskie Podkarpackie Podlaskie Pomorskie Śląskie Świętokrzyskie Warmińsko-mazurskie Wielkopolskie, Zachodniopomorskie.
Kalkulacje i wyceny
Prześlij do nas skan odręcznego rysunku/ szkic/ wstępny zarys jak ma wyglądać ogrodzenie- a my przygotujemy projekt wizualny, wyliczenia ilości i wycenę na wybrany kolor. Szczegóły...
Dzisiaj: 86 Wszystkich: 768548


film o pustakach
My na Facebook

Bloczek keramzytowy BK-30/28

Pustaki keramzytowe|Pustaki keramzytowe » Bloczki keramzytowe|Inne

Cena:9.59PLN
Netto:7.80PLN(Vat 23%)
Zawsze najlepsza cena
Ocena:2.93, Głosów:41

Bloczek keramzytowy BK-30/28 o wymiarach 300x280x240 wykonane są z lekkiego betonu kruszonego metodą wibroprasowaną. Są to materiały mające zastosowanie w budownictwie jako murowy dla ścian wielowarstwowych i jednowarstwowych.

Produkty te przy gęstości 850kg/m3 i 1100kg/m3 osiągają idealne parametry termoizolacyjne jak i wytrzymałościowe 8MPa. Keramzyt bardzo dobrze tłumi hałas, płynnie reguluje temperaturę powierza oraz wilgotność. W budownictwie ogólnym, lądowym i wodnym w konstrukcjach murowych: tynkowanych lub nietynkowanych przenoszących obciążenia i nie przenoszących obciążeń. Elementy te przystosowane są do wszystkich rodzajów ścian w tym ścian: jednowarstwowych, oporowych, ścian piwnic. Mogą stanowić ochronę ogniową.

 

Jest to materiał najwyższej klasy i jakości spełniający najwyższe wymagania zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i użyteczności publicznej.

 

Marka: CJ BLOK
Wymiar: 300x280x240

Symbol: BK-30/28

Waga: 24 kg

Ilość na palecie: 48 szt