Kolory pustaków
Zdjęcia pustaków i ich kolory zostały wykonane w magazynie w świetle dziennym. Kolory mogę się jednak nieznacznie różnić gdyż uzależnione jest to od ustawień monitora na co nie mamy wpływu. Zapraszamy do obejrzenia pustaków osobiście w naszym punkcie w Warszawie.
Kontakt
kontakt
Transport

Realizujemy zamówienia w województwach: Dolnośląskie Kujawsko-pomorskie, Lubelskie Lubuskie Łódzkie Małopolskie Mazowieckie Opolskie Podkarpackie Podlaskie Pomorskie Śląskie Świętokrzyskie Warmińsko-mazurskie Wielkopolskie, Zachodniopomorskie.
Kalkulacje i wyceny
Prześlij do nas skan odręcznego rysunku/ szkic/ wstępny zarys jak ma wyglądać ogrodzenie- a my przygotujemy projekt wizualny, wyliczenia ilości i wycenę na wybrany kolor. Szczegóły...
Dzisiaj: 352 Wszystkich: 606231


film o pustakach
My na Facebook

Bloczek betonowy elewacyjny szlifowany BBES-9

Ogrodzenia szlifowane gładkie » Bloczek betonowy elewacyjny szlifowany BBES-9

  • Bloczek betonowy elewacyjny szlifowany BBES-9
    Bloczek betonowy elewacyjny szlifowany BBES-9
Bloczek betonowy elewacyjny o szlifowanej powierzchni przeznaczony to idealny materiał do wykonywania trójwarstwowych ścian konstrukcyjnych.

Rodzaj produktu: Element murowy kategorii I, bloczek pełny
Nazwa handlowa: Bloczek betonowy elewacyjny CJ Blok®

Symbol katalogowy produktu:
BBES-9 Opis produktu: Wibroprasowany bloczek betonowy elewacyjny z fakturą gładką, szlifowaną
Zastosowanie: W budownictwie ogólnym, lądowym i wodnym w konstrukcjach murowych: nietynkowanych przenoszących obciążenia i nie przenoszących obciążeń.
Elementy te przystosowane są do wszystkich rodzajów ścian w tym ścian: jednowarstwowych, ścian piwnic, elewacyjnych. Mogą stanowić ochronę ogniową.
Normy: PN-EN 771-3:2011

Inne dane: Certyfikat - WE ZKP nr 1020-CPD-030037272
Certyfikat - EN ISO 9001: 2008 nr CQS 2217/2013
Certyfikat - IQNet ISO 9001: 2008 nr CZ-2217/2013

Cegła gładka szlifowana dostępna w kolorach


Cena uzależniona od ilości i rodzaju szlifowania. Jesteś zainteresowany/na? Napisz na chacie lub zadzwoń +48 503 454 350